Zašlete nejvíc čárových kódů a můžete si doma užívat domácí kino Samsung HT-J5150

Pro Samsung HES J5100 je zvuk stejně důležitý jako obraz. Domácí kino využívá jedinečnou patentovanou technologii Crystal Amp Pro, která dramaticky vylepšuje kvalitu zvuku prostřednictvím variabilní zpětné vazby zvukových signálů, a nechává průměrně znějící zvukový výstup běžných systémů daleko za sebou. Přizpůsobte si zvuk pomocí nastavení uživatelského ekvalizéru přístupného na displeji vašeho televizoru.
Vylaďte si zvuk po svém při sledování televize a domácího filmu!

Každé tři měsíce odměňujeme nejaktivnější zákazníky věcnými elektronickými cenami. Proč se nestát dalším výhercem v pořadí a být majitelem této elektronické hračičky?

Šťastným výhercem kuchyňského robotu Bosch MUM57860 se stal pan Ivan Chrastil z Prahy. Srdečně gratulujeme!

výherce

Celkem v prvním čtvrtletí 2017 se soutěže zúčastnilo 352 respondentů.

Od 1. 4. 2017 do 30. 6. 2017 soutěžíme o:

Domácí Kino Samsung HT-J5150

domácí kino Samsung HT-J5150

JAK SE DO SOUTĚŽE ZAPOJÍM?

Do soutěže budou zařazeni všichni zákazníci, kteří v daném čtvrtletí zašlou 4 čárové kódy a více, vždy z výrobků Da Vinci Academia. Jednotlivé zásilky od každého účastníka soutěže shromažďujeme a na konci daného soutěžního období sečteme a vyhodnotíme. Zásilky zaslané v rámci věrnostního programu jsou do této soutěže zařazeny automaticky.

KDO VYHRÁVÁ?

I v případě, že nemůžete využít pomoci rodiny či přátel ve sbírání čárových kódů, nezoufejte! Šanci na výhru má opravdu každý. Čím déle budete kódy sbírat, tím máte větší šanci na výhru! Vyhrává odesílatel s největším počtem zaslaných kódů v daném období.

Účastí v soutěži souhlasíte s pravidly soutěže, jejichž úplné znění je k dispozici zde.

INTERAKTIVNÍ RÁDCE

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Věrnostní program