Zašlete nejvíc čárových kódů a grilujte v pohodlí domova!

Vstupte do světa luxusních grilů, které jsou vrcholně praktické, výkonné a pohodlné. Tento gril můžete díky dvěma vyjímatelným deskám používat ve dvou režimech – barbecue a kontaktní gril. Nabízí prémiové povrchy desek a inteligentní řízení teploty, praktický displej, rozsáhlé možnosti regulace teploty, časovač se zvukovým upozorněním… na vás už bude jen okořenit maso a vychutnat si jeho skvělou chuť!

Každé tři měsíce odměňujeme nejaktivnější zákazníky věcnými elektronickými cenami. Proč se nestát dalším výhercem v pořadí a být majitelem tohoto elektronického pomocníka do domácnosti?

Šťastným výhercem robotického vysavače iRobot Roomba 616 se stal pan Ing. Radek Tomica z Ostravy. Srdečně gratulujeme!

výherce

Celkem se ve druhém čtvrtletí 2018 soutěže zúčastnilo 328 soutěžících.

Od 1. 7. 2018 do 30. 9. 2018 soutěžíme o:

Kontaktní gril Sage BGR820

Kontaktní gril Sage BGR820

JAK SE DO SOUTĚŽE ZAPOJÍM?

Do soutěže budou zařazeni všichni zákazníci, kteří v daném čtvrtletí zašlou 4 čárové kódy a více, vždy z výrobků Da Vinci Academia. Jednotlivé zásilky od každého účastníka soutěže shromažďujeme a na konci daného soutěžního období sečteme a vyhodnotíme. Zásilky zaslané v rámci věrnostního programu jsou do této soutěže zařazeny automaticky.

KDO VYHRÁVÁ?

I v případě, že nemůžete využít pomoci rodiny či přátel ve sbírání čárových kódů, nezoufejte! Šanci na výhru má opravdu každý. Čím déle budete kódy sbírat, tím máte větší šanci na výhru! Vyhrává odesílatel s největším počtem zaslaných kódů v daném období.

Účastí v soutěži souhlasíte s pravidly soutěže, jejichž úplné znění je k dispozici zde.

INTERAKTIVNÍ RÁDCE

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Věrnostní program