Zašlete nejvíc čárových kódů a můžete si doma vychutnat vynikající kávu z kávovaru Espreso De'Longhi ECAM 21.117.SB Magnifica S

Vychutnejte si vynikající kávu v pohodlí domova s kávovarem Espresso De'Longhi ECAM 21.117.SB Magnifica S. Výhodou je možná příprava až 2 šálků kávy najednou a nerezová tryska pro napěnění mléka s krémovou pěnou. Espresso De'Longhi Magnifica S má nový tichý zabudovaný mlýnek s možností nastavení hrubosti mletí. Další výhodou je vyjímatelná spařovací jednotka s nastavitelnou kapacitou a vyjímatelná nádržka na vodu o objemu 1,8 litru s indikátorem pro doplnění.

Každé tři měsíce odměňujeme nejaktivnější zákazníky věcnými elektronickými cenami. Proč se nestát dalším výhercem v pořadí a být majitelem tohoto elektronického pomocníka do kuchyně?

Šťastnými výherci televize SONY Bravia se stali manželé Belhovi z Brna. Srdečně gratulujeme!

výherce

Celkem ve třetím čtvrtletí 2017 se soutěže zúčastnilo 319 soutěžících.

Od 1. 10. 2017 do 31. 12. 2017 soutěžíme o:

Kávovar Espreso De'Longhi ECAM 21.117.SB Magnifica S

Espreso De'Longhi ECAM 21.117.SB Magnifica S

JAK SE DO SOUTĚŽE ZAPOJÍM?

Do soutěže budou zařazeni všichni zákazníci, kteří v daném čtvrtletí zašlou 4 čárové kódy a více, vždy z výrobků Da Vinci Academia. Jednotlivé zásilky od každého účastníka soutěže shromažďujeme a na konci daného soutěžního období sečteme a vyhodnotíme. Zásilky zaslané v rámci věrnostního programu jsou do této soutěže zařazeny automaticky.

KDO VYHRÁVÁ?

I v případě, že nemůžete využít pomoci rodiny či přátel ve sbírání čárových kódů, nezoufejte! Šanci na výhru má opravdu každý. Čím déle budete kódy sbírat, tím máte větší šanci na výhru! Vyhrává odesílatel s největším počtem zaslaných kódů v daném období.

Účastí v soutěži souhlasíte s pravidly soutěže, jejichž úplné znění je k dispozici zde.

INTERAKTIVNÍ RÁDCE

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Věrnostní program