Zašlete nejvíc čárových kódů a můžete si doma užívat špičkovou televizi Sony Bravia KDL-40WD650

Nechte se unést realistickým obrazem, jenž je analyzován, čištěn a upravován pokročilým procesorem X-Reality PRO. Nevynechá jediný pixel a jednotlivé snímky porovnává s obrazovou databází. Jeho design je koncipován v úzkém rámu a podstavec k němu perfektně ladí. Kromě běžného sledování nabízí televizní aplikace včetně YouTube a streamovaného obrazu. Zažijte více televizní zábavy!

Každé tři měsíce odměňujeme nejaktivnější zákazníky věcnými elektronickými cenami. Proč se nestát dalším výhercem v pořadí a být majitelem této elektronické hračičky?

Šťastným výhercem kuchyňského domácího kina Samsung HT-J5150 se stala paní Johana Míčová z Mladé Boleslavi. Srdečně gratulujeme!

výherce

Celkem ve druhém čtvrtletí 2017 se soutěže zúčastnilo 315 soutěžících.

Od 1. 7. 2017 do 30. 9. 2017 soutěžíme o:

Sony Bravia KDL-40WD650

Sony Bravia KDL-40WD650

JAK SE DO SOUTĚŽE ZAPOJÍM?

Do soutěže budou zařazeni všichni zákazníci, kteří v daném čtvrtletí zašlou 4 čárové kódy a více, vždy z výrobků Da Vinci Academia. Jednotlivé zásilky od každého účastníka soutěže shromažďujeme a na konci daného soutěžního období sečteme a vyhodnotíme. Zásilky zaslané v rámci věrnostního programu jsou do této soutěže zařazeny automaticky.

KDO VYHRÁVÁ?

I v případě, že nemůžete využít pomoci rodiny či přátel ve sbírání čárových kódů, nezoufejte! Šanci na výhru má opravdu každý. Čím déle budete kódy sbírat, tím máte větší šanci na výhru! Vyhrává odesílatel s největším počtem zaslaných kódů v daném období.

Účastí v soutěži souhlasíte s pravidly soutěže, jejichž úplné znění je k dispozici zde.

INTERAKTIVNÍ RÁDCE

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Věrnostní program