Zašlete nejvíc čárových kódů a mějte úklid bez práce!

Usnadněte si doma úklid a mějte více času na své blízké nebo zábavu. Roomba 616 je špičkový robot s pokročilou technologií čisticí hlavy, systémem úklidu iAdapt, modernizovaným sběrným košem AeroVac a baterií typu XLife s 2x delší životností. Mimo to nabízí spoustu užitečných funkcí, se kterými Vás vysávání už nebude obtěžovat.

Každé tři měsíce odměňujeme nejaktivnější zákazníky věcnými elektronickými cenami. Proč se nestát dalším výhercem v pořadí a být majitelem tohoto elektronického pomocníka do domácnosti?

Šťastným výhercem kuchyňského robotu ETA Gratus se stal pan Pavel Knížek z Prahy. Srdečně gratulujeme!

výherce

Celkem ve čtvrtém čtvrtletí 2017 se soutěže zúčastnilo 391 soutěžících.

Od 1. 4. 2018 do 31. 7. 2018 soutěžíme o:

Robotický vysavač iRobot Roomba 616

Robotický vysavač iRobot Roomba 616

JAK SE DO SOUTĚŽE ZAPOJÍM?

Do soutěže budou zařazeni všichni zákazníci, kteří v daném čtvrtletí zašlou 4 čárové kódy a více, vždy z výrobků Da Vinci Academia. Jednotlivé zásilky od každého účastníka soutěže shromažďujeme a na konci daného soutěžního období sečteme a vyhodnotíme. Zásilky zaslané v rámci věrnostního programu jsou do této soutěže zařazeny automaticky.

KDO VYHRÁVÁ?

I v případě, že nemůžete využít pomoci rodiny či přátel ve sbírání čárových kódů, nezoufejte! Šanci na výhru má opravdu každý. Čím déle budete kódy sbírat, tím máte větší šanci na výhru! Vyhrává odesílatel s největším počtem zaslaných kódů v daném období.

Účastí v soutěži souhlasíte s pravidly soutěže, jejichž úplné znění je k dispozici zde.

INTERAKTIVNÍ RÁDCE

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Věrnostní program