Výhodný nákup - Da Vinci Academia 


ProduktyKATALOG PRODUKTŮ DA VINCI ACADEMIA

Coenzym Extra!

Coenzym Extra!

Komplexní přípravek pro přísun ENERGIE, zajištění VÝKONNOSTI a VITALITY těla, ochraňující SRDCE a podporuje lidskou PSYCHIKU.1

1vitaminy E a B1

Objednávka
GinkgoMax+Lecitin

GinkgoMax+Lecitin

Unikátní přípravek pro posílení mozkové činnosti. Zvyšuje prokrvení a funkčnost cévního systému, především centrální nervové soustavy a končetin. Doplněk stravy je výjimečný vysokým obsahem standardizovaného extraktu z Ginkgo biloby (60 mg) a Lecitinu (1200 mg), který zvyšeje mnohem více synergický účinnek obou těchto látek.

Objednávka
HEMOSTOP GEL MAX

HEMOSTOP GEL MAX

Účinný zdravotnický prostředek při hemoroidech s obsahem 12 rostlinných extraktů, díky nimž má hydratační, zvláčňující, zklidňující, regenerující, chladivý a čistící účinek.

Objednávka
Ocutein

Ocutein

Ocutein® obsahuje jedinečnou kombinaci výživných látek důležitých pro správnou výživu očí. Zvlhčující oční kapky Ocutein® Sensitive poskytují okamžitou úlevu pro podrážděné, unavené, červené oči, nebo suché oči.

Objednávka
Silymarin DUO

Silymarin DUO

Unikátní spojení dvou bylin s pozitivním vlivem na játra v tomto doplňku stravy. Díky speciální galenické úpravě se silymarin lépe vstřebává a přispívá tak mnohonásobně více k ochraně jaterních buněk1. Pomáhá při detoxikaci a očistě organismu i zvýšené potřebě ochrany a regeneraci jaterních buněk1.

1 Ostropestřec mariánský

Objednávka