Výhodný nákup - Da Vinci Academia 


ProduktyKATALOG PRODUKTŮ DA VINCI ACADEMIA

AurisClean ušní kapky

AurisClean ušní kapky

AurisClean účinně odstraňují nadměrný ušní maz. Tím preventivně zamezují tvorbě ušní mazové zátky, čímž snižují riziko zánětu ucha. Unikátní složení a pohodlná forma aplikace tohoto zdravotnického prostředku garantuje bezpečné užívání jak u dospělých, tak i dětí.

Objednávka
AurisClean ušní sprej

AurisClean ušní sprej

AurisClean účinně odstraňuje nadměrný ušní maz. Tím preventivně zamezuje tvorbě ušní mazové zátky, čímž snižuje riziko zánětu ucha. Unikátní složení a pohodlná forma aplikace tohoto zdravotnického prostředku garantuje bezpečné užívání jak u dospělých, tak i dětí.

Objednávka
Coenzym Extra!

Coenzym Extra!

Komplexní přípravek pro přísun ENERGIE, zajištění VÝKONNOSTI a VITALITY těla, ochraňující SRDCE a podporuje lidskou PSYCHIKU.1

1vitaminy E a B1

Objednávka
GinkgoMax+Lecitin

GinkgoMax+Lecitin

Unikátní přípravek pro posílení mozkové činnosti. Zvyšuje prokrvení a funkčnost cévního systému, především centrální nervové soustavy a končetin. Doplněk stravy je výjimečný vysokým obsahem standardizovaného extraktu z Ginkgo biloby (60 mg) a Lecitinu (1200 mg), který zvyšeje mnohem více synergický účinnek obou těchto látek.

Objednávka
HEMOSTOP GEL MAX

HEMOSTOP GEL MAX

Účinný zdravotnický prostředek při hemoroidech s obsahem 12 rostlinných extraktů, díky nimž má hydratační, zvláčňující, zklidňující, regenerující, chladivý a čistící účinek.

Objednávka
MAGNEZUM DEAD SEA

MAGNEZUM DEAD SEA

Unikátní kombinace přírodního hořčíku z Mrtvého moře s vitaminy B6 a B12. Doplněk stravy je vhodný pro snížení únavy a vyčerpání1,2,3, pro odolnost vůči stresu, nervozitě a podporu koncentrace1 (hořčík přispívá k normální nervové a psychické činnosti) a pro normální činnost svalů1.
1hořčík (oxid hořečnatý ze soli z Mrtvého moře), 2vitamin B6, 3vitamin B12

Objednávka
Ocutein

Ocutein

Ocutein® obsahuje jedinečnou kombinaci výživných látek důležitých pro správnou výživu očí. Zvlhčující oční kapky Ocutein® Sensitive poskytují okamžitou úlevu pro podrážděné, unavené, červené oči, nebo suché oči.

Objednávka
Silymarin DUO

Silymarin DUO

Unikátní spojení dvou bylin s pozitivním vlivem na játra v tomto doplňku stravy. Díky speciální galenické úpravě se silymarin lépe vstřebává a přispívá tak mnohonásobně více k ochraně jaterních buněk1. Pomáhá při detoxikaci a očistě organismu i zvýšené potřebě ochrany a regeneraci jaterních buněk1.

1 Ostropestřec mariánský

Objednávka